Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest niedziela, 19 listopada 2017, 18:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
kocie zęby 
Autor Wiadomość
PostDodano: piątek, 21 listopada 2014, 23:11,    Temat: kocie zęby
Dobry wieczór
Chciałabym prosić o radę, w jaki sposób skutecznie dbać o zęby kota. Mam z tym solidny problem, bo moja kotka nie pozwala sobie czyścić zębów, nie jada też suchej karmy. Korzystamy z Piezodentu, ale ze względu na niewydolność nerek i problemy z trzustką wolałabym korzystać z tego zabiegu jak najrzadziej.
Łączę pozdrowienia
Mariola

piątek, 21 listopada 2014, 23:11
Zgłoś post

PostDodano: wtorek, 22 grudnia 2015, 07:30,    Temat: Re: kocie zęby
A na czym to polega?
Z tego co wiem są szczoteczki do mycia zębów dla kotów i pasty oczywiście też, ale nie wyobrażam sobie tego u mnie...
Suchej czemu nie dajesz? Ja kupuję Naturea karmy, maluch się zajada, są dobre, świetny skład, różne gatunki mięsa + warzywa i owoce, brak zbóż i zapychaczy. Można odpowiednią karmę dla kota.

wtorek, 22 grudnia 2015, 07:30
Zgłoś post
PostDodano: środa, 23 grudnia 2015, 10:06,    Temat: Re: kocie zęby
Piezodent to laserowe usuwanie płytki nazębnej. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym.
Szczoteczka do zębów nie jest wrogiem mojej koty, ale pasta - bardzo dużym i dlatego mamy kłopot z utrzymaniem uzębienia w należytym stanie.
Według mojej panny każda sucha karma to produkt niejadalny, a w ciągu 8 lat życia wypróbowałyśmy sporo.

środa, 23 grudnia 2015, 10:06
Zgłoś post

PostDodano: wtorek, 11 października 2016, 17:37,    Temat: Re: kocie zęby
Naprawdę, nie jada suchej wcale? U nas nie jest źle i jak na razie nie narzekamy na żadne problemy zdrowotne:) Ale swego czasu zmieniamy karmę, znajoma kociara poleciła nam kingsmoor bo jest dobrej jakości, na bazie naturalnych składników i oczywiście tez bez zbóż. Głównie mięsko :)

wtorek, 11 października 2016, 17:37
Zgłoś post
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]