Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Kiermasz w Nalandzie

  6 listopada 2014

Kochani. Oto krótka relacja zdjęciowa z kociego kiermaszu, który miał miejsce 11 października 2014 w KsięgarnioKawiarni Nalanda we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, ciepłe słowa, miłe rozmowy oraz za wybieranie gadżetów i wspieranie kotów. Dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać fantastyczną kwotę 1162,02 zł :) To ogromne wsparcie dla naszych podopiecznych. Całość pieniędzy przeznaczymy oczywiście na realizację celów statutowych, czyli na opłacenie rachunków za leczenie i sterylizację kotów będących pod naszą opieką.

Niezwykle dobrze poszła tym razem zbiórka karmy - ogromnie nas tym zaskoczyliście! W sumie udało nam się tego dnia uzbierać aż 59,805 kg karmy (w tym 23,875 kg suchej i 35,93 kg mokrej)

Coś niesamowitego! Oczywiście całe jedzonko zostało przekazane wrocławskim karmicielom. Wszystkim przynosicielom karmy serdecznie dziękujemy i zapraszamy na nasze kolejne zbiórki.

Osobne, ogromne podziękowania kierujemy do wspaniałych ludzi z KsięgarnioKawiarnia Nalanda za udostępnienie miejsca i super wsparcie organizacyjne! W imieniu kotów kłaniamy się w pas!