Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Jarmark świąteczny

  24 stycznia 2014

W dniach 15-16 grudnia 2013 mieliśmy zaszczyt i przyjemność organizować pierwszy fundacyjny Jarmark Świąteczny, który odbył się w Kawiarni ARomaTy we Wrocławiu (pl. Staszica 21). W trakcie dwóch dni można było wspomóc koty groszem, porozmawiać z naszymi wolontariuszami oraz zakupić coś z ogromnej puli świątecznych fantów.

Choć na rozreklamowanie przedsięwzięcia mieliśmy bardzo mało czasu, a impreza odbywała się po raz pierwszy, to wszystko udało się fantastycznie! W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzili, wszystkim, którzy wsparli nas pięknym rękodziełem, wszystkim, którzy przekazali nam gadżety i drobiazgi! Bez Was to wszystko by się nie udało.

Ogromnie dziękujemy całemu zespołowi kawiarni ARomaTy za nieocenioną pomoc organizacyjną i lokalową. Mamy nadzieję, że to wstęp do dalszej, owocnej współpracy :) A teraz konkrety - w ciągu tych dwóch jarmarkowych dni udało nam się zebrać dokładnie 2585 złotych!!! To dla nas niesamowita pomoc, za którą ogromnie dziękujemy!