Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Dzień kota 2012

Tekst: Gutek, Zdjęcia: p. Barbara Zegarlicka 29 lutego 2012

18 lutego 2012, w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu uroczyście obchodzono Dzień Kota :) Dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach, między innymi piciu mleczka metodą kocią (czyli języczkiem) oraz posłuchać kocich bajek. Dorośli z kolei mieli możliwość porozmawiać z lekarzem weterynarii, p. Magdaleną Stasiak z wrocławskiej lecznicy "Podaj Łapkę" o zdrowiu ich pupili. Można było także zamienić kilka słów z wolontariuszami naszej Fundacji, rozmawiając o blaskach i cieniach życia z kotami, o tym, jak zostać domem tymczasowym oraz czy lepiej zaadoptować jednego kota, czy od razu dwa.

Dla nas, wolontariuszek, które mogły spotkać się z Państwem, był to naprawdę wspaniały dzień. Poznałyśmy ludzi, którym los kocich istnień nie jest obojętny, ludzi, którzy sami traktują swoje koty jak członków rodziny, a także tych, którzy taką "kocią" rodziną chcą się stać. Kochani, bardzo, bardzo dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami! Bądźcie z nami także w przyszłości - czy to osobiście, czy też po prostu myślcie o nas ciepło :)

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Zegarlickiej za przesłanie nam zdjęć z tego wydarzenia oraz za zgodę na ich publikację :)

Żabciarybcia, Gutek, Marcjanna, oraz Jura-Wichura-kot,
który dzielnie asystował wolontariuszkom w dzisiejszym spotkaniu z Wami :)